NASZE ANIOŁOWO
wioska miodem i mlekiem płynąca ...

Zaproszenie dla aktywnych grup mieszkańców i twórców ludowych

Mieszkańcy anielskiej wioski tematycznej zapraszają wielbicieli aniołów z miast i wsi, aktywne grupy osób poszukujące pomysłu na swoją wioskę tematyczną, twórców ludowych zakochanych w aniołach oraz osoby zainteresowane kulturą lokalną do wzięcia udziału w XII Zlocie Miłośników Aniołów.           

Wydarzenie jest okazją do promowania pomysłów, osiągnięć i osób aktywnych.

  • Termin prezentacji: 16 lipca (sobota) godz. 14.oo-17.oo

  • Miejsce imprezy: Miejsce spotkań plenerowych na terenie wsi ANIOŁOWO

  • Termin zgłoszenia udziału telefonicznie lub e-mail: do 10 lipca 2016 r.

  • Organizatorzy zapewniają prezentującym: bezpłatne miejsce na stoisko wystawiennicze, skorzystanie z profesjonalnego nagłośnienia i ciepły posiłek. Stoiska należy przygotować w dniu imprezy do godz.13.00. Najbardziej będą się liczyć prezentacje tematyczne. Za najciekawsze pomysły przyznane będą nagrody rzeczowe. Zachęcamy twórców do prowadzenia warsztatów na stoisku: malowania, rzeźbienia, robótek ręcznych, występów itp.

Dojazd uczestników do Aniołowa na koszt własny. Serdecznie zapraszamy.

 

Zainteresowanych zakładaniem i funkcjonowaniem stowarzyszenia oraz tworzeniem wioski tematycznej prosimy o obecność w dniu 15 lipca br. w godzinach od 18:00 do 19:30, po uprzednim zgłoszeniu pod nr tel. 502 396 774.

Osoby udzielające informacji: Teresa Gębczyk tel. nr 669 384 791

Halina Cieśla tel. nr 502 396 774

 

 

Zadania: pt “Zlot Miłośników Aniołów w Aniołowie” oraz  “ANIOTHELO” Aktywni we wspólnej Europie”  realizowane dzięki wsparciu finansowym

Burmistrza Pasłęka i Zarządu Powiatu Elbląskiego  oraz Samorządu Województwa  Warmińsko-Mazurskiego.

Partnerzy: Olsztyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Bretanii i Francji „AMITIE”, Merostwo i Associaton AJT Saint Thelo- Francja, Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski LGD, POK w Pasłęku, Elbląski Klub Fotograficzny, Stowarzyszenie „Zalesianka” w Zalesiu, Fundacja „Teraz My” w Sąpach, Koło Łowieckie „Bóbr” w Pasłęku, ZPCh CLEANER, Braniewsko-Pasłecki Bank Spółdzielczy, KRAM Polska SA w Pasłęku, KRUS Pasłęk, Spółdzielnia Mleczarska w Pasłęku, PAMAX, Ubezpieczenia „Perfect” S. Jasina, MAGBUD Aniołowo.

Fundatorzy nagród „Elit-Art.” w Elblagu, PPHU „EL-HURT” w Elblągu, ELVIS w Pasłęku, Lolbit-Komputer w Pasłęku, Hurtownia zabawek ROKAL w Elblągu

Patronat medialny TVP Olsztyn, Radio Olsztyn, Radio ESKA, Dziennik Elbląski, Głos Pasłęka, ePaslek

 

Więcej informacji poniżej w zaproszeniu.

Serdecznie Zapraszamy :)

Copyright  ' 2021  www.naszeaniolowo.pl